Le monde en tube

logo_en

Przyprawy odegrały ogromną rolę w kształtowaniu historii świata, w migracjach ludności a nawet całych cywilizacji. Z St. Malo – miasta piratów – w Bretanii we Francji, gdzie konfekcjonowane są nasze przyprawy, wiódł przez całą Europę, aż do Azji jeden z największych szlaków handlu przyprawami. Tylko oryginalne pochodzenie daje gwarancję smaku, aromatu i składu fizykochemicznego, dlatego PHOTO8niezwykłą wagę przykładamy do pochodzenia przyprawy. Przyprawa przeniesiona w warunki hodowlane, nawet jeśli wyrośnie piękna, traci większość swoich walorów. Z tego powodu najbardziej na świecie cenione są przyprawy ze względu na miejsce ich pochodzenia.

Znajdziecie u nas aromatyczne i egzotyczne przyprawy pochodzące z ekologicznych i czystych regionów Europy, a także z najdalszych zakątków świata, m.in: Sri Lanki, Seszeli, Madagaskaru, Indonezji… W linii Excellence (z gwarancją pochodzenia) polecamy dziki pieprz Voatsiperifery rosnący wyłącznie w lesie pierwotnym i wtórnym Madagaskaru, który jest zbierany ręcznie przez miejscową ludność, a także czarny pieprz Malabar z Indii. Pieprz ten zbierany jest ręcznie w wysokich górach lasu rezerwatu Tiger w regionie Idukki przez miejscową plemienną ludność.

PHOTO58Mamy w ofercie więcej takich „perełek”, np. cynamon cejloński, paprykę wędzoną.

Listę produktów wraz z opisem i cenami detalicznymi znajdziesz w naszym sklepie internetowym http://delikatesy.gajanaturals.pl/

W celu informacji o sprzedaży hurtowej prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny.